Sum of Love - diamant
Beschikbaarheid: | Maatwerk |
Levertijd: | Wordt verzonden binnen de 4-8 weken |
-Sum of Love-
Een prachtige gouden halo ring met bovenaan 1 gecertificeerde diamant (G of +, VS of +) van ongeveer 5mm (0,46ct of +) omringd door diamantjes. (D-G, VS, ±0,16ct) Voor de middelste steen kan ook voor een groter exemplaar gekozen worden. Het aantal diamantjes daar rond wordt aangepast aan het formaat van de middelste diamant.(zie foto's) Informeer gerust even naar de prijs met een groter exemplaar.
De ringband heeft een breedte van ongeveer 1,7mm en de binnenkant is vlak. Net breed genoeg om, indien gewenst, nog een gravure toe te voegen.
De zetting staat volledig bovenop de ringband waardoor je andere fijne ringen perfect kan combineren hierbij. Alles sluit mooi aan.
Heb je geen idee van je ringmaat? Maak dan een korte afspraak en laat je ringmaat opmeten in het atelier. Is het voor jou moeilijk om langs te komen? Bestel dan best een ringenbos of ringsizer. Of meet een andere passende ring op met een ringstok.
Elk stuk wordt met de hand uitgezaagd, gesoldeerd, bewerkt en/of afgewerkt. Daarom zal geen enkel exemplaar exact hetzelfde zijn en is elk juweel uniek.