The Big Promise- diamant
Beschikbaarheid: | Maatwerk |
Levertijd: | Wordt verzonden binnen 4-9 weken |
-The Big Promise -
Prachtige en sierlijke gouden ring met bovenop 1 ronde gecertificeerde lab grown diamant (G of + , VS of +)
Het formaat van de diamant kies je zelf.
De ringband heeft een dikte van ongeveer 2mm en een hoogte van 1,9mm. De edelsteen staat volledig bovenop de ring, in een zetting met 6 haakjes, mooi verdeeld over de diamant. Andere fijne ringen sluiten hier mooi bij aan.
Kom je graag langs om de ring te bekijken/passen? Boek dan een afspraak in.
Heb je geen idee van je ringmaat? Maak dan een korte afspraak en laat je ringmaat opmeten in het atelier. Is het voor jou moeilijk om langs te komen? Bestel dan best een ringenbos of ringsizer. Of meet een andere passende ring op met een ringstok.
Elk stuk wordt met de hand uitgezaagd, gesoldeerd, bewerkt en/of afgewerkt. Daarom zal geen enkel exemplaar exact hetzelfde zijn en is elk juweel uniek.