Oud goud
Heb je gouden juwelen die je niet meer draagt?
We bieden twee opties:
1. Recycleren
We nemen je oude goud over en trekken de waarde af van je nieuwe juweel.
- Je brengt je oude juwelen mee naar je afspraak. Bij minder dan 4 stuks kan je dit tijdens eender welke afspraak meebrengen.
- We controleren kwaliteit en karaatgehalte.
- De waarde (dagprijs Argentor – €7/gram marge) wordt verrekend in je aankoop.
- We nemen niet meer goud over dan nodig voor een nieuwe bestelling
- Dit kan voor alle gouden juwelen, in elke kleur goud.
Voordelen:
- Je haalt het maximale uit ongebruikte juwelen.
- Je draagt bij aan duurzaamheid.
- Het kan bij elk juweel uit onze collectie of een ontwerp op maat.
Wij recupereren geen (oude) edelstenen. Deze worden steeds aan jou terugbezorgd. Heb je meerdere stuks dan is het voor jou interessanter om het rechtstreeks naar een goudwisselkantoor (Bv. Argentor in Antwerpen) te brengen.
2. Revive Collectie
Wil je dat jouw oude goud écht persoonlijk blijft?
Kies dan voor onze Revive Collectie, een exclusieve dienst waarbij we een juweel creëren dat volledig wordt vervaardigd uit jouw oude goud.
Dit betekent dat jouw bestaande juwelen worden omgesmolten en verwerkt in een nieuw ontwerp uit onze kleine Revive collectie. Doe dit enkel als je emotioneel gehecht bent aan het oude goud, want een apart juweel van jouw oude goud smeden is veel arbeidsintensiever en dus ook een stuk duurder.
We werken hiervoor enkel met jouw 18 karaat geel of rosé gouden juwelen. Wit goud kunnen we niet herwerken.
Voor het smelten en herwerken van jouw oude goud in een ring starten we aan 400 euro.
Voor het smelten en herwerken van jouw oude goud in een label hanger starten we aan 250 euro.
Voor een ring hebben we minimum 10 gram goud nodig om te kunnen starten. Voor een label-hangertje is de hoeveelheid goud minder belangrijk.
Dit omvat de atelier kost en het maakloon. Je kan hiervoor kiezen uit een van onderstaande juwelen. Enkel voor deze kleine collectie zonder edelstenen kunnen we jouw oude goud gebruiken.
Hoe werkt het?
- Tijdens een 'Revive' afspraak bespreken we jouw wensen en bekijken en wegen we het oude goud dat je meebrengt.
- Je kiest een juweel uit onze Revive collectie dat aansluit bij jouw stijl, volledig gemaakt van jouw eigen goud.
- Het eindresultaat is een uniek juweel dat zowel jouw verhaal als jouw erfstukken behoudt.
Wat maakt de Revive Collectie uniek?
- Het juweel wordt 100% gemaakt van jouw oude goud, zonder toevoeging van nieuw materiaal.
- Dit is een beperkte en exclusieve service, perfect voor wie een persoonlijk en betekenisvol juweel wil laten maken.
- Ideaal om erfstukken en familiejuwelen op een nieuwe manier te koesteren.
Hoe begin je?
Heb je oude gouden juwelen waar je emotioneel aan gehecht bent en die je een nieuw leven wilt geven? Maak een afspraak bij Atelier Maison.Voor de Revive collectie kan je een specifieke afspraak inplannen. Plan deze op tijd in want de plaatsen hiervoor zijn beperkt.


