verschillende breedtes en afwerking mogelijk
| Beschikbaarheid: | Maatwerk |
| Levertijd: | 4-8 weken |
Eenvoud in haar puurste vorm.
'The Minimalist' is een tijdloze gouden ring waarbij eenvoud en vakmanschap centraal staan. Geen overbodige details, maar een pure vorm die volledig naar jouw smaak kan worden afgewerkt.
Kies de breedte die bij je past en geef de ring karakter met een glanzende, geschuurde of gehamerde afwerking. Van fijn en subtiel tot wat breder en robuuster: elke Minimalist wordt met de hand vervaardigd in ons atelier.
Een ring om elke dag te dragen, als trouwring, als betekenisvol cadeau of gewoon voor jezelf.
- 18 karaat goud
- Keuze uit verschillende breedtes
- Verkrijgbaar in onze verschillende kleuren goud
- Verschillende afwerkingen mogelijk
- Glanzend, geschuurd, gehamerd,...
- Met de hand vervaardigd in ons atelier
Maak hem helemaal van jou
Het zijn de kleine keuzes die The Minimalist persoonlijk maken. Een fijne of bredere ringband, een zachte glans of net de organische structuur van een gehamerde afwerking: jij bepaalt hoe jouw ring eruitziet.
Ook een persoonlijke gravure aan de binnenzijde is mogelijk.
Als trouwring
Door zijn tijdloze ontwerp is The Minimalist ook een mooie keuze als trouwring. Jullie kunnen voor hetzelfde model en dezelfde afwerking kiezen, of ieder een eigen breedte en uitstraling kiezen. Zo vormen de ringen een geheel zonder identiek te hoeven zijn.
Hulp nodig bij je keuze?
Welke kleuren goud kan ik kiezen?
Onze diamanten: natuurlijk vs labgrown