Travel Spray in suede etui | 10ml

€55,00
Beschikbaarheid: Op voorraad
Levertijd: Binnen de week

Atelier Maison by Miglot | travel spray


Een geur die herinneringen bewaart.

Herbeleef je favoriete geur, waar je ook bent.

Sommige herinneringen wil je overal met je meenemen. Daarom creëerde Atelier Maison, in samenwerking met Miglot, een travel spray die meer is dan een parfum: een klein ritueel van herinnering, verpakt in een elegant suède hoesje met een zachte, verfijnde textuur.

De geur opent met peper en iris en rust op een warme basis van hout, cashmeran en eikenmos, een signatuur die kracht en zachtheid perfect in balans houdt.

Dankzij het handige formaat past de travel spray moeiteloos in je handtas, jaszak of auto. Zo draag je jouw geur en de herinnering die erbij hoort altijd dicht bij je.

Elke travel spray zit verpakt in een suede etui en wordt geleverd in een zacht stoffen zakje, waardoor ze niet alleen stijlvol beschermd is, maar ook perfect om cadeau te geven.

Atelier Maison by Miglot Travel Spray.
Een geur die blijft.
Een herinnering die reist.

Inhoud: 10 ml – suède etui – geleverd in stoffen zakje

 

 

0 sterren op basis van 0 beoordelingen